POLİS AKADEMİSİ

Haberler

POLİS AKADEMİSİ ELMADAĞ ŞMB POMEM 'DE TRAFİK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN “BU KEMER SANA ÇOK YAKIŞIR YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ”
  07 Mayıs 2019

07 Mayıs 2019 Salı günü Polis Akademisi Elmadağ Şehit Mustafa Büyükpoyraz Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Trafik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “Temel Trafik-Kaza İnceleme Eğitimi” ve “Bu Kemer Sana Çok Yakışır Yarışması Ödül Töreni” İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU, İçişleri Bakan Yardımcıları Muhterem İNCE, Tayyip Sabri ERDİL, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif ÇETİN, Ankara Valisi Vasip ŞAHİN, Emniyet Genel Müdürü Celal UZUNKAYA, Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK ‘ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU’nun Polis Akademisi Elmadağ Şehit Mustafa Büyükpoyraz Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü anı defterini imzalaması ile başlayan törende “Temel Trafik-Kaza İnceleme Eğitimi”nin açılışı yapılmış, Karayolu Trafik Güvenliğine ilişkin araç içinde emniyet kemeri kullanımını yaygınlaştırması amacıyla “Bu Kemer Sana Çok Yakışır” konulu Fotoğraf - GİF ve Kısa Film ile Afiş ve Slogan yarışmalarında dereceye giren ilk üç yarışmacıya ödül verilmiştir.

Haberi Paylaş