POLİS AKADEMİSİ

Haberler

Moldova İçişleri Bakanlığı Heyetinin Ziyareti
  15 Ekim 2019

   15 Ekim 2019 Salı günü Moldova İçişleri Bakanlığından Stefan cel Mare Akademisi Rektörü Sayın Dinu OSTAVCIUC ve Carabinieri Genel Müfettişliğinden Genel Komutan Anatolie DANILA başkanlığındaki 5 kişilik heyet tarafından Başkanlığımız Anıttepe ve Gölbaşı yerleşkelerine ziyaret gerçekleştirilmiştir.
    Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Başkan Yardımcımız 1. Sınıf Emniyet Müdürü Doç. Dr. Ufuk AYHAN, Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürümüz Prof. Dr. Bayram Ali SONER ve Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürümüz Prof. Dr. Orçun İMGA tarafından ağırlanan heyetle Anıttepe yerleşkemizde yapılan görüşmede; Emniyet Genel Müdürlüğümüz ile Moldova arasında yürütülen uluslararası eğitimler, ikili işbirliği faaliyetleri ve düzenlenmesinde fayda görülen ikili eğitim faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunulmuş olup, iki ülke arasında eğitim faaliyetleri üzerine işbirliğinin geliştirilmesi yönünde konular ele alınmıştır. 
   Yapılan görüşmelerin ardından Başkanlığımız Gölbaşı yerleşkesinde Başkan Yardımcılarımız 1. Sınıf Emniyet Müdürü Fatih İNAL ve Prof. Dr. Hamit Emrah BERİŞ ile Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürümüz Prof. Dr. Orçun İMGA’nın eşliğinde ziyaret ve incelemelerde bulunulmuştur.
 

Haberi Paylaş