POLİS AKADEMİSİ

Haberler

GÜVENLİK YÖNETİMİNİN DÖNÜŞÜMÜNDE İHTİYAÇ DUYULAN İNSAN KAYNAKLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI
  23 Eylül 2019

23 Eylül 2019 Pazartesi günü Polis Akademisi ve Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinin ortaklığıyla düzenlenen Güvenlik Yönetiminin Dönüşümünde İhtiyaç Duyulan İnsan Kaynaklarının Değerlendirilmesi Çalıştayı’nın açılışı gerçekleştirilmiştir.

Çalıştay açılışına İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, İçişleri Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Tayyip Sabri ERDİL, Mehmet ERSOY, Vali Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ, Jandarma Genel Komutanı Yardımcısı Tümgeneral Ali ÇARDAKÇI, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet KENDİR, Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanı Tümgeneral Hüseyin KURTOĞLU,İçişleri Bakanlığında görev yapan Genel Müdürler, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları, Emniyet Genel Müdürlüğü ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığında görevli Daire Başkanları, Üniversite temsilcileri ve basın mensupları katılım sağlamışlardır.

Kolluğun insan kaynakları yönetiminin bilimsel bir çerçevede irdelenmesi, gelecekte ihtiyaç duyulan insan kaynakları yönetimine ilişkin projeksiyon sunulması amacıyla düzenlenen Çalıştay 2 gün sürecek olup “Güvenliğin Dönüşümü ve Yeni Güvenlik Mimarisi”, “Teknoloji ve Kolluk”, “Kolluk İnsan Kaynağı Sistemleri ve Planlanması”, “Kolluk Eğitim Sistemleri” ana oturumları ile çalışma grupları ve kapanış oturumu şeklinde icra edilecektir.

 

Haberi Paylaş