POLİS AKADEMİSİ

Haberler

“Trafi̇k Kaza ve Deneti̇m İstati̇sti̇kleri̇” Adlı Raporumuzun Basın Tanıtım Toplantısı
  06 Eylül 2019

Polis Akademisi Başkanlığı akademisyenlerinin hazırladığı 6 Eylül 2019 Cuma günü Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Konferans Salonunda düzenlenen “Trafik Kaza ve Denetim İstatistikleri” adlı raporumuzun kamuoyuna tanıtıldığı toplantı  İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya İçişleri Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Tayyip Sabri ERDİL, Muhterem İNCE, İsmail ÇATAKLI ve Mehmet ERSOY, Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif ÇETİN, Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Sahil Güvenlik Komutanı Tuğamiral Ahmet KENDİR, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir URALOĞLU, AFAD Başkanı Dr. Mehmet GÜLLÜOĞLU, MEB - Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer YILDIZ, İller İdaresi Genel Müdürü Ali ÇELİK, Personel Genel Müdürü Gökmen ÇİÇEK, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürü Erkan KILIÇ, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları, bazı EGM ve Jandarma Daire Başkanları da katılım sağlamıştır.

Basın tanıtım toplantısı sonrasında; Uluslararası Karayolu Güvenliği Mühendisi Matthew CHAMBERLAİN, Trafik Hizmetleri Daire Başkanı J. Alb. Özgür Ecevit TAŞÇI, MEB Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Abdullah SÜSLÜ, Türkiye Şoförler ve otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi APAYDIN ve 3. Sınıf Emniyet Müdürü Tolga HAKAN’ın konuşmacı olarak katıldıkları ve raporun değerlendirildiği “Trafik Kaza ve Denetim İstatistikleri”  paneli Başkanlığımız Anıttepe yerleşkesinde gerçekleştirilmiştir.
 

Haberi Paylaş